.

FİRMA PROFİLİ

.

BİRSAN TEKNOLOJİ; 1999 Yılından günümüze Tank ve Kazan imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

.

İmalat Halkımızın İçinde;

LPG Tankeri, Akaryakıt Tankeri, Paslanmaz Tanker, Yem Silobası, Depolama Tankı, Yeraltı Kazanı, Hammadde Tankı, Gıda Tankı, Yeraltı Tankı, Silo Tank ile diğer depolama taşıma tanker ve tanklarından oluşmaktadır.

Tamir, Bakım ve Revizyon Hizmetlerimizin İçinde;

LPG Tanker Tamiri, Akaryakıt Tanker Tamiri, Alüminyum Tanker Tamiri, Adrli Tanker Tamiri, Çimento Silobas Tamiri, Gıda Tanker Tamiri, Kimyasal Madde Tanker Tamiri, Krom Tanker Tamiri, Yem Silobas Tamiri ile diğer tank ve tankerlerin tamiratı yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon ; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon ; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.


ARA

WHATSAPP